Puh. 040-7771233, 040-5296863, 0400-256329
               info@etelasavonmatkat.com
   Etusivu      Aikataulut
MATKAT 
 
 
VENÄJÄLLE

VIROON

RUOTSIIN

KYLPYLÄMATKAT

TEEMAMATKAT
 

MESSUMATKAT

 
RAVIMATKAT
 


 

 

JUVOLAN AIKATAULU 12.8.2016 alkaen







Koulup

Juvola
6:50

Varparanta
7:00

Niittylahti
7:05

Lehtiniemi
7:20

Nojanmaan koulu



Mertala



Savonlinna LA
 7:50






Savonlinna LA
14:10

Mertala



Nojanmaan koulu



Lehtiniemi
14:35

Niittylahti
14:45

Varparanta
14:55

Juvola
15:10






ajetaan koulupäivisin






Liikennöitsijä: Etelä-Savon matkat Ky


 RASVANIEMI, PARIKKALA


Tarnalan kauppa 7.20
Mikkolanniemi
Honkakylä
Saaren kirkko 7.35
Akonpohja –auto ei käy Akonpohjassa !
Saaren koulu –auto ei käy koululla !
Selänteentien risteys 7.40
Kirkontie

Kannaksentie
Rasvaniemi Lammassaaren th 7.55
Kannas/Hevosniemen th 8.05

Niemeläntienhaara käännöspaikkana n. 8.10

Kolmikannantie

Kirjola 8.40
 
Paluu koululta klo 15.05.
 
 
22.12.2016 Kaikki paluukuljetukset lähtevät klo 12.05.
 
Seuraavan kerran Prikkalan kuljetukset alkavat 9.1.2017
   

Käyntiosoite:
PUISTOKATU 5
Savonlinna
sisäänkäynti talon päädystä 

Avoinna: ma - pe
klo 9:30 - 14:00
Sopimuksen mukaan
myös muina aikoina
 
Toimisto
puh. 040-777 1233
Puhelinpalvelu:
040-529 6863 (9 - 18)
 

Etelä-Savon matkat Ky
          Postiosoite:
           Pölläskyläntie 651
           58770 Pihlajalahti
                   Finland
 
   puh. 040-5296863
       0400-256329
 040-7771233 toimisto
 
www.etelasavonmatkat.com
info@etelasavonmatkat.com
toimisto@etelasavonmatkat.com